Këtë nuk e priste askush nga të ftuarit, ja surpriza që u ka bërë Bes Kallaku (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:19 01-09-2017 Këtë nuk e priste askush nga të ftuarit, ja surpriza që u ka bërë Bes Kallaku (FOTO)

Bes Kallaku është një personazhet që asnjëherë nuke  fshehur origjinën e tij nga  zonat rurale, madje e ka atë një çështje krenarie.

Por ajo që ai ka bërë sot në dasmën e tij, ka shkuar përtej çdo pritshmërie. Pjata e parë në dasmën e Besit me Xhensilën nuk ishte as më pak e as më shumë, por bukë misri me domate dhe dhallë.

Kokteji i dasmës së çiftit është përgatitur me shumë kujdes nga restoranti i famshëm për gatimet bio “Mrizi i Zanave”. Ndërsa për pijet në këtë koktej ka menduar kantina e verës Arbëri, që dallohet për verën autentike shqiptare të prodhuar nga rrushi i llojit kallmet. 

Pa dyshim që kjo ishte një surprizë shumë e bukur për të gjithë të ftuarit, që nuk kishte se sit ë mos mungonte nga një njeri me karakterin e Bes Kallakut.

Më poshtë fotot:

dtymy.PNG

gdje.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097229480743408
array(1) { ["section"]=> string(87) "kete-nuk-e-priste-askush-nga-te-ftuarit-ja-surpriza-qe-u-ka-bere-bes-kallaku-foto-90898" }