Keti Bazhdari i jep fund beqarisë, ceremoni MADHËSHTORE në kishë  (DALIN FOTOT spektakolare)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:07 18-02-2020 Keti Bazhdari i jep fund beqarisë, ceremoni MADHËSHTORE në kishë  (DALIN FOTOT spektakolare) Cifti

Ish-kandidatja e PS për Bashkinë e Shkodrës Keti Bazhdari, i ka dhënë fund beqarisë.

Bazhdari ka realizuar një ceremoni madhështore në Kishën françeskane të qytetit.

Ish-kandidatja socialiste, ka ndarë fotot e ceremonisë duke falenderuar edhe Dom Arturin për mbajtjen e një meshë të veçantë si dhe Padër Aleksandrin për gadishmërinë e treguar.

Dasma e saj i ngjan atyre dasmave në filma ndërsa vetë çifti shkëlqen nga lumturia.

86766356_1414065225430965_4158541405054042112_o.jpg87191396_1414066242097530_634797609457811456_o.jpg86733803_1414065058764315_3688281724963258368_o.jpg86800288_1414066255430862_348934456070897664_o.jpg86723984_1414065048764316_9074675205300813824_o.jpg86969604_1414065508764270_4898326191527690240_o.jpg87104303_1414065582097596_5116975829741469696_o.jpg87196577_1414065158764305_4129892697584435200_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008807897567749
array(1) { ["section"]=> string(95) "keti-bazhdari-i-jep-fund-beqarise-ceremoni-madheshtore-ne-kishe-dalin-fotot-spektakolare-195630" }