Këto bukuroshe janë ‘Miss Golden Globe 2017’, nuk do ta besoni vajzat e kujt aktori të njohur janë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:46 13-11-2016 Këto bukuroshe janë ‘Miss Golden Globe 2017’, nuk do ta besoni vajzat e kujt aktori të njohur janë

Aktori i njohur Sylvester Stallone u habit kur mori vesh që tri vajzat e tij do të marrin çmimin ‘Miss Golden Globe 2017’.

Në një intervistë dhënë për Entertainment Tonight, ylli hollivudian i filmave aksion tha se nuk e beson ende se vajzat e tij janë rritur, ndërsa meritën për rritjen dhe edukimin e tyre ia dha tërësisht bashkëshortes, ish-modeles Jennifer Flavin.

“Është gjithçka meritë e Jennifer. Jam i tronditur sesi jeta ecën me kaq shpejtësi kur shoh sesa janë rritur vajzat e mia të mrekullueshme”, ka deklaruar 70-vjeçari.

Stallone dhe Jennifer, 22 vite më e re se ai, janë prindër të Sophias (20 vjeçe), Sistine (18 vjeçe) dhe Scarlet (14 vjeçe).

stalone3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11090111732483
array(1) { ["section"]=> string(101) "keto-bukuroshe-jane-miss-golden-globe-2017-nuk-do-ta-besoni-vajzat-e-kujt-aktori-te-njohur-jane-59359" }