Këto dy adoleshente nuk janë vetëm motra, ato janë binjake

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:06 03-03-2015 Këto dy adoleshente nuk janë vetëm motra, ato janë binjake

Kur Lucy dhe Maria Aylmer u tregojnë njerëzve se janë binjake, askush nuk i beson por dy 18 vjeçaret nga Britania e Madhe janë dy nga pesë fëmijet e lindur nga nëna gjysëm xhamaikane dhe babai kaukazian.

E ndërkohë që motrat dhe vëllezërit e tjerë kanë përzierje tiparesh nga të dy prindërit, Lucy dhe Maria janë të kundërta. Lucy ka flokë të drejta të kuqe ndërsa Maria ka flokë të errëta dhe lëkurë ngyrë karamele.

“Askush nuk beson se ne jemi binjake, sepse jemi shumë ndryshe njëra tjetrës, madje edhe kur vishemi njësoj”, tha Lucy. Binjaket janë zhvilluar nga dy vezë të fekonduara nga qeliza të veçanta të spermës. Rasti për një gjë të tillë është 1 në 500 por Aylmer-ët janë krenarë për veçantitë e tyre.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093488693237305
array(1) { ["section"]=> string(62) "keto-dy-adoleshente-nuk-jane-vetem-motra-ato-jane-binjake-4871" }