Këto dy adoleshente nuk janë vetëm motra, ato janë binjake

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:06 03-03-2015 Këto dy adoleshente nuk janë vetëm motra, ato janë binjake

Kur Lucy dhe Maria Aylmer u tregojnë njerëzve se janë binjake, askush nuk i beson por dy 18 vjeçaret nga Britania e Madhe janë dy nga pesë fëmijet e lindur nga nëna gjysëm xhamaikane dhe babai kaukazian.

E ndërkohë që motrat dhe vëllezërit e tjerë kanë përzierje tiparesh nga të dy prindërit, Lucy dhe Maria janë të kundërta. Lucy ka flokë të drejta të kuqe ndërsa Maria ka flokë të errëta dhe lëkurë ngyrë karamele.

“Askush nuk beson se ne jemi binjake, sepse jemi shumë ndryshe njëra tjetrës, madje edhe kur vishemi njësoj”, tha Lucy. Binjaket janë zhvilluar nga dy vezë të fekonduara nga qeliza të veçanta të spermës. Rasti për një gjë të tillë është 1 në 500 por Aylmer-ët janë krenarë për veçantitë e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011131048202515
array(1) { ["section"]=> string(62) "keto-dy-adoleshente-nuk-jane-vetem-motra-ato-jane-binjake-4871" }