Këto janë 10 vendet me femrat më të bukura në botë, zbulohen arsyet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 26-12-2017 Këto janë 10 vendet me femrat më të bukura në botë, zbulohen arsyet

Janë 10 vende në botë, të cilat kanë femra të bukura. Revista “Travelers Digest” ka renditur edhe dhe asryet pse pikërisht ato qytete kanë femrat më të bukura në botë.

Sakaq, vendin e parë për gratë më të bukura në botë e zë Ukraina.

Seul, Korea e Jugut,  Koreanet janë femrat më të preferuara aziatike për shkak të karakteristikave fizike që kanë. Nuk janë shumë të gjata, por as të shkurtra. Çelësi i hijeshisë së tyre qëndron te sytë në formë bajamesh dhe linjat delikate të fytyrës.

Montreal, Kanada, ky është qyteti i duhur për ata që kanë dobësi ndaj grave që flasin disa gjuhë.Ato flasin rrjedhshëm anglisht dhe frëngjisht.

Tel Aviv, Izrael, ajo që bie në sy nga gratë e këtij qyteti, është hijeshia enigmatike që kanë me lëkurën e errët dhe sytë.

Amsterdam, Holandë, femrat holandeze cilësohen si gratë më moderne dhe largpamëse. Po ashtu shquhen për shtatlartësinë e tyre dhe flokët biondë.

Moskë, Rusia mburret për gra të parezistueshme, me flokë të verdhë dhe sy të kaltër. Shumë prej modeleve më të bukura në botë janë ruse.

Buenos Aires, Argjentinë. Gratë e Amerikës së Jugut janë pasionante.

Neë York, SHBA, i cilësuar si qyteti që nuk fle kurrë, nuk është e vështirë të hasësh modele dhe gra të rafinuara në bulevardet e Bruklinit, pas të cilave është e pamundur të mos lësh mendjen.

Stokolm, Suedi, ky është vendi i duhur për ata që gratë i preferojnë të gjata dhe bionde. Delikate, shtatlarta, bionde natyrale, me sy dhe lëkurë të çelur ato janë ato tërheqin imagjinatën mashkullore më shumë se të tjerat.

Sofje, Bullgari, ky është një vend disi i nënvlerësuar, por midis cilësive që pak janë të njohura për të huajt, bëjnë pjesë edhe gratë, që të magjepsin me bukurinë e tyre hipnotike me sy të kaltër dhe flokë të errët.

Kiev, Ukrainë.  Fitueset  e pakundërshtueshme të klasifikimit janë pikërisht ukrainaset. Mund të admirosh bukurinë e tyre ndërsa marrin rreze dielli me bikini buzë brigjeve të lumit Dnieper. Kanë një hijeshi unike dhe egërsia e tyre në konturet e feminilitetit të magnetizon.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074319839477539
array(1) { ["section"]=> string(73) "keto-jane-10-vendet-me-femrat-me-te-bukura-ne-bote-zbulohen-arsyet-104413" }