Këto janë 18 fluturimet e konfirmuara për nesër nga aeroporti i Rinasit, ja kush lejohet të udhëtojë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:06 18-09-2020 Këto janë 18 fluturimet e konfirmuara për nesër nga aeroporti i Rinasit, ja kush lejohet të udhëtojë

Aeroporti i Rinasit ka bërë me dije se ditën e nesërme janë konfirmuar zyrtarisht 18 fluturime nga Tirana drejt vendeve të Europës.

Përmes një njoftimi në rrjete sociale, TIA këshillon qytetarët që do të udhëtojnë që të komunikojnë me kompanitë ajrore përpara se të nisen për fluturim, në mënyrë që marrin informacion për rregullat dhe protokollet e higjienës.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.

tia.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shefja e Byrosë së Hetimit thirrje hetuesve: Aplikoni! Duam më të mirët
Sulmi me armë ndaj hotel ‘Voloreka’ në Tushemisht, Gjykata lë në burg 3 të akuzuarit (AKUZAT) »
Article Logic
Execution time: 0.012003898620605
array(1) { ["section"]=> string(106) "keto-jane-18-fluturimet-e-konfirmuara-per-neser-nga-aeroporti-i-rinasit-ja-kush-lejohet-te-udhetoje-220846" }