Këto janë fotot më të nxehta të bukuroshes me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:44 01-01-2017 Këto janë fotot më të nxehta të bukuroshes me bikini

Ajo nuk ka pasur kurrë frikë të shfaqë fizikun e saj fenomenal. Dhe Kelly Brook i ka trajtuar mirë fansat e saj për këtë fundviti. 37-vjeçarja ka postuar për ta një foto të saj në bikini, pjesë e një kalendari për vitin 2017.

Fotoja ekspozon më së miri trupin e saj me linja rrumbullake, bustin e bëshëm dhe pjesën e tonifikuar të stomakut. E ndërsa konsiderohet ndër modelet më të suksesshme, Kelly këtë vit ka punuar shumë edhe për karrierën e saj kinematografike, shkruan  TCh.

Javën e kaluar ajo postoi në Twitter mesazhin: “Po punojmë këtu në Azinë jug-lindore për filmin “Legacy”!!! vjen në vitin 2017. Horror aziatik”.

k4.jpgk3.jpgk_1.jpgk5.jpgk2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12275695800781
array(1) { ["section"]=> string(58) "keto-jane-fotot-me-te-nxehta-te-bukuroshes-me-bikini-64386" }