Këto janë kasat e iPhone 7 që tregojnë si do të duket smartfoni i ri (Foto)

Publikuar tek: bota, më 15:26 26-06-2016 Këto janë kasat e iPhone 7 që tregojnë si do të duket smartfoni i ri (Foto)

Gjigandi i teknologjisë, Apple, vjen me një smartfon të ri këtë vjeshtë që me shumë gjasa do të dalë në shitje në shtator.

Disa nga detajet kryesore në ndryshimet që do të ketë modeli i ri besohet të jenë mungesa e vendit të kufjeve, pasi ato do të funksionojnë me bluetooth, një kamera më të mirë si dhe ndryshime fizike në pjesën e parme, por që përgjithësisht do të jetë i ngjashëm me iPhone 6S.

Screeasasasdasdhot_1.jpg

Steve Hemmerstoffer, editor në një prej blogeve dedikuar teknologjisë, sjell disa fotografi që besohet të jenë kasat e reja të telefonit.

Screasdfe3e3eenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019719839096069
array(1) { ["section"]=> string(79) "keto-jane-kasat-e-iphone-7-qe-tregojne-si-do-te-duket-smartfoni-i-ri-foto-44647" }