Këto janë këngët fantastike të Bebe Rexhës që ju nuk e dini që ekzistojnë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 08-09-2016

Bebe Rexha ndodhet sot në Tiranë dhe nesër në mbrëmje do të jetë përpara fansave në koncertin që organizohet në sheshin “Nënë Tereza”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare është bërë e njohur për të gjithë për disa nga hitet e saj të suksesshme si “No Broken Hearts”, “In The Name Of Love”, “My, Myself and I”, “Hey Mama” apo “Take Me Home”. Megjithatë, këto nuk janë këngët e vetme të Bebës që ja vlejnë të dëgjohen.

Më 12 maj të 2015, këngëtarja ka publikuar albumin e saj të parë “I Don't Wanna Grow Up”. Albumi ka disa këngë dhe dy prej tyre janë publikuar me videoklip "I'm Gonna Show You Crazy" dhe "I Can't Stop Drinking About You".

Këngët e tjera të albumit janë publikuar nga fansat në “Youtube” dhe të gjitha ja vlejnë të dëgjohen. 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064724922180176
array(1) { ["section"]=> string(85) "keto-jane-kenget-fantastike-te-bebe-rexhes-qe-ju-nuk-e-dini-qe-ekzistojne-video-52346" }