Këto janë mundësitë për t’u punësuar në Shqipëri sipas Berishës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:04 17-01-2017 Këto janë mundësitë për t’u punësuar në Shqipëri sipas Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar premtimin e Edi Ramës në fushtën e 2013-ës për 300 mijë vendet e punës.

Në një kohë kur papunësia në Shqipëri vijon të jetë e lartë dhe veçanërisht tek të rinjtë, Berisha ka publikuar një foto që sipas tij tregon për mundësinë për t’u punësuar në vendet e premtuar nga kryeministri.

“Mundësia e punësimit në 300 mijë vendet e punës të premtuara nga Edvin Kristaq Rama”, shkruan demokrati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026543140411377
array(1) { ["section"]=> string(69) "keto-jane-mundesite-per-t-u-punesuar-ne-shqiperi-sipas-berishes-65821" }