Këto janë supermakinat e policisë në Dubai (Fotot)

Publikuar tek: bota, më 16:19 29-12-2015 Këto janë supermakinat e policisë në Dubai (Fotot)

Policia e Dubait duket se është mjaft e privilegjuar duke patur në dispozicion të saj disa nga automjetet më luksoze në botë.

Në përdorim të policisë janë automjete të markave më të famshme si Lamborghini, Ferrari, Mercedes-Benz, Aston Martin dhe disa të tjera që vlejnë më shumë se 1 milionë euro.

aa2.jpg

Por shefi i policisë së dubait thotë se ata asnjëherë nuk e kalojnë kufirin e shpejtësisë ndërsa automjetet luksoze sipas tij “duhen për t’i shërbyer me klas njerëzve”.

aa3.jpg

aa4.jpg

aa5.jpg

3423434342334.jpg

aa6.jpg

aa7.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081660747528076
array(1) { ["section"]=> string(54) "keto-jane-supermakinat-e-policise-ne-dubai-fotot-28799" }