Këto janë të gjitha ndeshjet për të cilat Skënderbeu akuzohet se i ka trukuar (Lista)

Publikuar tek: sport, më 16:38 09-09-2016 Këto janë të gjitha ndeshjet për të cilat Skënderbeu akuzohet se i ka trukuar (Lista)

UEFA ka publikuar të gjitha ndeshjet për të cilat Skënderbeu akuzohet se i ka trukuar në kampionatin shqiptar, kompeticionet europian dhe ndeshjet miqësore.

Ndeshjet i përkasin viteve 2011 deri më 2016 dhe nuk përjashtohen edhe përballje të forta si ato kundër Tiranës, Partizanit, Kukësit, Dinamos, Teutës, Laçit etj. Përballjet në kuptat e Europës si ato kundër Shakhtar Donetsk dhe Dynamo Kyiv rezultojnë gjithashtu të trukuara.

Lexo edhe: Zbardhet vendimi i UEFA, Skënderbeu manipuloi 45 ndeshje në Superligë, Ridvan Bode, Takaj dhe Zeqo të përfshirë

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022614002227783
array(1) { ["section"]=> string(89) "keto-jane-te-gjitha-ndeshjet-per-te-cilat-skenderbeu-akuzohet-se-i-ka-trukuar-lista-52432" }