Këto janë xhamitë më të bukura në botë (Foto-Galeri)

Publikuar tek: bota, më 17:10 17-07-2015 Këto janë xhamitë më të bukura në botë (Foto-Galeri)

Sot besimtarët myslimanë në shumë vende të botës i janë drejtuar xhamive për tu falur me rastin e festës së Bajramit.  Por kush vlerësohen si xhamitë më të bukura në botë nga pikpamja arkitekturore.

10 xhamitë më të bukura në botë: 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01183009147644
array(1) { ["section"]=> string(56) "keto-jane-xhamite-me-te-bukura-ne-bote-foto-galeri-16415" }