Këto pamje janë shumë të rënda! Peshëngritësi thyen keq krahun gjatë garimit dhe gjithçka filmohet nga kamerat (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 10:25 11-08-2016

Peshëngritësi thyen keq krahun gjatë garimit dhe gjithçka filmohet nga kamerat. Bëhet fjalë për armenin Andranik Karapetyan, pretendent për titull por që fatkeqësisht ka pësuar një dëmtim shumë të frikshëm në Rio 2016.

Shtanga e ngritur prej tij në stilin e shtytjes rezultoi e kapur keq nga kampioni i Europës në fuqi, të cilit iu thye krahu në momentin që e ngriti atë mbi kokë. Peshëngritësi armen ishte favorit për medalje në kategorinë e peshën 77 kg, por dëmtimi i tij prishi çdo plan.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029209136962891
array(1) { ["section"]=> string(121) "keto-pamje-jane-shume-te-renda-peshengritesi-thyen-keq-krahun-gjate-garimit-dhe-gjithcka-filmohet-nga-kamerat-video-49417" }