Këto pamje mund të jenë gjëja më e bukur që do shihni sot (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:30 21-05-2016

Do habiteni kur të shihni këto pamje dhe të njiheni me historinë. Po jua themi pa pikë dyshimi se kjo mund të jetë gjëja më e bukur që do shihni sot.

Johani ka një patok të vogël, i cili nuk ndahet asnjë sekondë nga ai. Jemi mësuar të shohim një lidhje të tillë mes njeriut dhe maces, apo qenit, por me patokun është e rrallë. Shihni pamjet nga ‘’Bebja.com’’…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030673027038574
array(1) { ["section"]=> string(69) "keto-pamje-mund-te-jene-gjeja-me-e-bukur-qe-do-shihni-sot-video-41078" }