Këto vajza të ekranit shqiptar e kanë marrë seriozisht punën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:16 30-11-2016 Këto vajza të ekranit shqiptar e kanë marrë seriozisht punën (FOTO)

Dy vajzat  e ekranit shqiptar e kanë marrë seriozisht punën. Të lumtura por dhe tepër të sigurta në atë që bëjnë Fiori Dardha dhe Rozana Radi po punojnë fort dhe pak para ditëve të publikimit të emisionit të tyre investigativ “BOOM”.

“Prova…prova…prova”, -shkruan Fiori duke treguar se dhe pak ditë i ndajnë nga transmetimi i emisionit. 

fiori_dhe_rozi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025006055831909
array(1) { ["section"]=> string(71) "keto-vajza-te-ekranit-shqiptar-e-kane-marre-seriozisht-punen-foto-61169" }