Këto vargje për Edi Ramën do iu lënë “pa mend”: Ç'po dëgjojnë veshët tanë, kryeministri po bën hatanë... Na ka shpikur një ligj të ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:07 26-05-2017 Këto vargje për Edi Ramën do iu lënë “pa mend”: Ç'po dëgjojnë veshët tanë, kryeministri po bën hatanë... Na ka shpikur një ligj të ri

Pas arritjes së marrëveshjes mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha kriza politike është zbutur disi.

Ironitë dhe komentet nga figura të shumta publike nuk mungojnë kur bëhet fjalë për politikanët dhe zgjedhjet.

Ilustrimet e situatës politike nga Bujar Kapexhiu janë të veçanta pasi Kapexhiu gjithmonë realizon karikatura pikante. Ndërsa këtë herë Kapexhiu ka thurur disa vargje të rralla për kryeministrin.

dfgfdgfdhfdhfdhdfhdf.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092251300811768
array(1) { ["section"]=> string(132) "keto-vargje-per-edi-ramen-do-iu-lene-pa-mend-c-po-degjojne-veshet-tane-kryeministri-po-ben-hatane-na-ka-shpikur-nje-ligj-te-ri-80077" }