Kevin Jonas: Ja pse u ndanë Jonas Brothers

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 02:00 06-01-2015 Kevin Jonas: Ja pse u ndanë Jonas Brothers

Jonas Brothers kanë kohë që janë ndarë, por asnjëherë nuk e kanë treguar arsyen e ndarjes së tyre . Ishte pikërisht njëri nga vëllezërit i cili mori përsipër të jepte këtë deklaratë. Kevin Jonas ka thënë se të udhëtosh me familjarët e tu nëpër botë dhe të punosh me ta është fantastike, por vjen një moment që thjesht ke nevojë për hapësirën tënde. Kjo ishte arsyeja që ata u ndanë dhe tashmë dihet se janë ende duke bashkëpunuar në diçka që nuk ka lidhje me muzikën dhe duket se janë afruar sërish. Ndoshta kjo ndarje u ka bërë mirë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028449058532715
array(1) { ["section"]=> string(45) "kevin-jonas-ja-pse-u-ndane-jonas-brothers-762" }