Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendur…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:00 28-10-2020 Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendur…

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian.

Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja përmes një episodi të serialit “Keeping Up With The Kardashians”.

Khloe ka treguar se ka pasur të vjella, marrje mendsh, ethe dhe temperature, më pas i është nënshtruar testit ku dhe ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Ne jemi të tmerruar … dhe ajo është e frikësuar dhe nervoze,” tha Kim, motra e Khloe.

Ajo ka treguar se ka një dhimbje të tmerrshme koke, ndërsa ka treguar se është izoluar në shtëpinë e saj.

 “Në përgjithësi vuaj nga migrena, por kjo ishte dhimbja e kokës më e çmendur që kam pasur ndonjëherë. Gjoksi më digjej kur kollitesha”, tha Khloe.

Screenshot_13.pngScreenshot_14.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak ditë më parë festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e Soni Malajt (FOTO)
Bukuroshja shkodrane ‘zbërthehet’ në librin e saj: Më shumë se s*ksi më pelqen... »
Article Logic
Execution time: 0.011551141738892
array(1) { ["section"]=> string(82) "khloe-kardashian-infektohet-me-covid-19-tregon-simptomat-dhimbje-te-cmendur-225549" }