Khloe Kardashian shfaq format bombastike, fotografohet në pishinë me bikini (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 01-02-2017 Khloe Kardashian shfaq format bombastike, fotografohet në pishinë me bikini (Foto)

Motrat Kardashian njihen për linjat seksi dhe janë ndër më të komentuarat në media.

Khloe Kardashian që nga paraqitja e parë në media e deri me sot ka bërë një transformim të dukshëm në paraqitjen e saj fizike nga mbipeshë në forma tejet të tonifikuara.

Khloe për të pasur linja perfekte ushtrohet shumë në palestër, ajo këto ditë po qëndron në Kosta Rika me familje ku nga atje ka postuar disa foto ku shihet mjaft seksi me bikini të verdha ndërsa në sy bie fundshpina e saj bombastike shkruan 'Daily Mail’.

klohe.jpg

klohe3.jpg

klohe4.jpg

klohe5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018975019454956
array(1) { ["section"]=> string(85) "khloe-kardashian-shfaq-format-bombastike-fotografohet-ne-pishine-me-bikini-foto-67343" }