Kida ndryshon pamje, vështirë ta njihni pas këtij ndryshimi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:10 14-08-2020 Kida ndryshon pamje, vështirë ta njihni pas këtij ndryshimi (FOTO)

Kida është një nga personazhet më të njohur dhe më të dashur të publikut shqiptar, jo vetëm për hitet e saj, por edhe për stilin e veçantë që ajo ka.

Së fundmi Kida ka postuar një foto në ‘Instastory’, ku shihet me një pamje totalisht ndryshe.

Kida ka ndryshuar ‘look’ dhe shfaqet siç nuk e kemi parë asnjëherë. Këngëtarja ka lyer flokët bjond dhe duket vërtetë shumë bukur.

Kujtojmë se Kida ka sjellë javët e fundit dy projekte mjaft të suksesshme në bashkëpunim me Mozzik, “Kërkun” dhe “PP”.

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011616945266724
array(1) { ["section"]=> string(70) "kida-ndryshon-pamje-veshtire-ta-njihni-pas-ketij-ndryshimi-foto-217142" }