Kika dhe Kristi ofendojnë Albën dhe Veselin, tallen me këngën e Viganit (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:05 02-08-2015

Kika dhe Kristi, pjesëmarrës në Big Brother Albania 8, gjatë rrugës për në qytetin e Prizrenit kanë regjistruar një video selfie ku e quajnë Albën “kuçkë” dhe Veselin “surratin më të keq”, në videon e publikuar nga Olti Curri.

“E mbyte atë kuçkën në Big Brother ky, kujton se do më mbytë edhe mua”, i thotë Kristi Kreshnikut, teksa ky i fundit thotë se “po nisemi drejt Prizrenit, urojmë ta shofim suratin më të keq të Prizrenit, Vesel kuçkën”. Ndërsa i përshëndesin me këngën e Viganit. Ndiqni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086979866027832
array(1) { ["section"]=> string(82) "kika-dhe-kristi-ofendojne-alben-dhe-veselin-tallen-me-kengen-e-viganit-video-17556" }