Kim Kardashian del për herë të parë në publik pas grabitjes, por këtë herë ka marrë masa drastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 06-10-2016 Kim Kardashian del për herë të parë në publik pas grabitjes, por këtë herë ka marrë masa drastike

Kim Kardashian ka dal për herë të parë jashtë shtëpisë së saj që pas grabitjes disa ditë më parë në Paris.  Kim ka rritur masat e sigurisë ndaj saj dhe familjes.

Përveçse nga truproja i saj i besueshëm Pascal Duvier, aktorja është parë e shoqëruar dhe nga disa burra të tjerë të veshur me të zeza, raporton TMZ.

Kim dhe Kanye West janë parë në publik në NYC të enjten në mëngjes herët, por këtë herë nën mbrojtjen e disa personave.

 

 kimi_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025170087814331
array(1) { ["section"]=> string(102) "kim-kardashian-del-per-here-te-pare-ne-publik-pas-grabitjes-por-kete-here-ka-marre-masa-drastike-55321" }