Kim Kardashian dhe Kanye West i vendosin emrin djalit të tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:08 07-12-2015 Kim Kardashian dhe Kanye West i vendosin emrin djalit të tyre

Vetëm dy ditë pasi ka ardhur në jetë, emri i djalit të çiftit Kim Kardashian dhe Kanye West është bërë i njohur për mediat.

Ai do të quhet Saint West dhe kjo është bërë e ditur nga vetë Kim, që e ka publikuar në website-n zyrtar.

Çifti nga martesa e tyre kanë edhe një vajzë të quajtur North West.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068800449371338
array(1) { ["section"]=> string(67) "kim-kardashian-dhe-kanye-west-i-vendosin-emrin-djalit-te-tyre-27194" }