Kim Kardashian e dëshpëruar, drejt divorcit me Kanye West? (FOTOT DUKE QARË NË MAKINË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 28-07-2020 Kim Kardashian e dëshpëruar, drejt divorcit me Kanye West? (FOTOT DUKE QARË NË MAKINË)

E pabesueshme! Cifti me i përfolur në showbizin amerikan është duke kaluar nje krizë momentale martesore.

Ata u takuan përseri për herë të parë pas shumë javësh të hënën e 27 korrikut ne Wyoming. Ata u fotografuan nga TMZ në makinë ku dukej se situata ishte shume serioze. Burimet nga E! Neës thonë se ‘’Kim është shumë e dëshpëruar.’’

Kjo nuk vjen si çudi duke marrë parasysh statuset e shumta në Twitter të rreperit të hënën e javës së kaluar ku e akuzoi Kimin per tradhti bashkëshortore me reperin e famshëm amerikan Meek Mill.

Pas gjithë atyre deklaratave, Kanye i kërkoi falje publikisht Kimit duke thënë ‘’Do të doja t’i kërkoja falje publike gruas sime Kim që fola per cështje shumë personale nga jeta jonë publikisht’’.

Kanye është diagonistikuar së fundmi me sëmundjen e bipolaritetit dhe kjo gjë ka ndikuar shumë te martesa e tyre. A nënkupton kjo nje divorc të çiftit? Mbetet për t’u parë në ditët në vijim.

116297409_239465190342911_848405620325550696_n.jpg

116341850_322293058908526_2206272659885867586_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëdhëniet e këqija babë e bijë i merr vesh e gjithë bota, libri i Megan Markle shkakton ‘furtunë’, më i shituri në Amazon!
Joe Jonas dhe Sophin Turner bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.012954950332642
array(1) { ["section"]=> string(89) "kim-kardashian-e-deshperuar-drejt-divorcit-me-kanye-west-fotot-duke-qare-ne-makine-215255" }