Kim Kardashian habit, gati sa nuk i çahen pantallonat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:14 07-03-2015 Kim Kardashian habit, gati sa nuk i çahen pantallonat

Kim Kardashian, tashmë e përfolur në të gjithë bbotën për të pasmet e saj seksi këtë herë i ka nxjerrë më në pah se kurrë nëpërmjet një palë pantallonave lëkurë, ngjyrë argjendi.

Kardashian ishte super ngushtë nën atë veshje dhe dukej sikur nga momenti në moment zinxhiri te të pasmet e saj do shpërthente.

Ata që u ndodhën pranë Kimit shijuan vërtet ca pamje interesante të shoë girl-it.

Po fundja nuk është faji i saj që ato pantallona rrinë aq ngushtë. Te beli ajo i ka në rregull, problemi qëndron te “ato të uruarat”.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0363450050354
array(1) { ["section"]=> string(57) "kim-kardashian-habit-gati-sa-nuk-i-cahen-pantallonat-5260" }