Kim Kardashian krenare për grimierin shqiptar, publikon foto me të dhe i dedikon disa fjalë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:22 23-01-2017 Kim Kardashian krenare për grimierin shqiptar, publikon foto me të dhe i dedikon disa fjalë (Foto)

Kim Kardashian çdo ditë e më shumë shprehet e kënaqur për grimerin e saj me origjinë shqiptare Mario Dedivanoviq.

Këtë e dëshmon edhe nëpërmjetë një fotoje të publikuar nga vetë Kim në rrjetet sociale ku të dy shfaqen nën shoqërinë e njëri-tjetrit teksa përgatiteshin për udhëtimin në Dubai.

‘’E dua këtë fotografi timen dhe @makeupbymario, në të vërtetë ne ishim këtu para se të arrinim në skenën e Master Class në Dubai. Unë mësoj shumë ndërsa e dëgjoj atë teksa bën grimin. Krenare për ty Mario dhe nuk më besohet se tashmë ka kaluar një dekadë që ne punojmë së bashku! Më shumë gjëra të bukura do të vijnë!’’ shkruan Kim në ‘Instagram’.

Sipas Kim grimeri me origjinë shqiptare Mario Dedivanoviq ka më shumë se një dekadë, që bashkëpunon me Kim Kardashian.

kimd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024261951446533
array(1) { ["section"]=> string(101) "kim-kardashian-krenare-per-grimierin-shqiptar-publikon-foto-me-te-dhe-i-dedikon-disa-fjale-foto-66355" }