Kim Kardashian mahnitëse edhe pas shtatzanisë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:06 21-08-2016 Kim Kardashian mahnitëse edhe pas shtatzanisë (Foto)

I ka mahnitur të gjithë me linjat e saj trupore, ylli superseksi Kim Kardashian. Shtatzënia dhe lindja e fëmijës më pas duket se nuk kanë ndikuar aspak tek ikona e “reality show”.

Ajo është shfaqur dje në plazhet e Meksikës, me rroba banje të bardha, në të cilat kishte ekspozuar barkun e sheshtë. Pas lindjes së djalit, 35 vjeçarja arriti që të humbë kilogramët e tepërt, dhe ta rikthejë trupin në formën e dikurshme.

Scd3e33eot_1.jpg

Ssdf545454544qwt_1.jpg

sdf44h56i8hot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023225069046021
array(1) { ["section"]=> string(56) "kim-kardashian-mahnitese-edhe-pas-shtatzanise-foto-50368" }