Kim Kardashian mashtron paparacët, ja çfarë bën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:53 23-08-2016 Kim Kardashian mashtron paparacët, ja çfarë bën (Foto)

Kohët e fundit Kim Kardashian është fotografuar shpesh dhe dukej mjaft në formë edhe pas lindjes së djalit.

Siç duket Kim është lodhur dhe ka bërë një lojë me ata që mezi presin të shkrepin një fotografi larg.

Të shtunën Kim pushoi së shfaquri në publik dhe ka vepruar me shumë dinakëri duke nxjerrë në publik një vajzë së cilës i ngjan shumë.

Ajo po mbante veshur pothuajse të njëjtat bikini si Kim në fillim të kësaj jave, në mënyrë që t’i mashtronte paoaracët shkruan TMZ.

kim7.jpgkim66.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0279700756073
array(1) { ["section"]=> string(57) "kim-kardashian-mashtron-paparacet-ja-cfare-ben-foto-50570" }