Kim Kardashian ndërron ngjyrën e syve, i bën blu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:07 16-02-2015 Kim Kardashian  ndërron ngjyrën e syve, i bën blu

Kim Kardashian, duket se është mërzitur me ngjyrën natyrale të syve të saj. Pas ekspozimit të të pasmeve që bënë goxha bujë në media dhe rrjetet sociale, Kim ka vendosur ta kthejë vëmendjen e publikut pikërisht te…sytë e saj.

Kardashian ka vendosur lente ngjyrë blu dhe për hir të së vërtetës duket e mahnitshme.

Të shohim ku do na e orjentojë vëmendjen herën tjetër Kim, gjithmonë nëse ka mbetur ende ndonjë gjë për t’u parë prej saj…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027989149093628
array(1) { ["section"]=> string(52) "kim-kardashian-nderron-ngjyren-e-syve-i-ben-blu-3548" }