Kim Kardashian nis emisionin e ri…me një shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:28 28-02-2018 Kim Kardashian nis emisionin e ri…me një shqiptar (FOTO)

Kim Kardashian është duke u përgatitur për shfaqjen Glam Masters që do të fillojë mbrëmjen e sotme.

Pas suksesit që mori për produktet e make up-it që solli në treg, Kardashian do të sjellë të reja në emisionin e saj, që do ta realizojë bashkë me grimierin me origjinë shqiptare Mario Dedivanovic.

Emisioni do të mbledhë grimierët e njohur për të qenë në garë me njëri-tjetrin. kimk.jpg

Screenshot_6.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01224684715271
array(1) { ["section"]=> string(61) "kim-kardashian-nis-emisionin-e-ri-me-nje-shqiptar-foto-111811" }