Kim Kardashian reagon ndaj urdhërit të Trump për ndalimin e emigrantëve, tregon me fakte dhe mbështet fuqishëm…

Publikuar tek: aktualitet, më 12:51 29-01-2017 Kim Kardashian reagon ndaj urdhërit të Trump për ndalimin e emigrantëve, tregon me fakte dhe mbështet fuqishëm…

Kim Kardashian është përgjigjur ndaj urdhërit të Trump për ndalimin e emigrantëve. Me anë të statistikave të publikuara nga vet Kim-i tregohen qartazi numri i ulët i krimeve të realizuara nga emigrantët kundrejt vrasjeve makabre që bëhen nga vet amerikanët.

Në tabelën e postuar nga 36 vjeçarja, rezulton se vetëm dy amerikanë vriten çdo vit nga ‘emigrantët xhihadistë islamikë', kundrejt 11.737 të tjerëve që janë vrarë nga armët në duart e vet amerikanëve.

tir66tuj6t7y.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përdorimi i trastave të rrobës, Veliaj: Në 2017-ën reduktojmë qeset plastike, bllokojnë kanalizimet dhe na dëmtojnë shëndetin
Aksion i befasishëm në 7 lokalet e natës, kokainë dhe para: Në polici 10 balerina dhe 12 të tjerë të përfshirë në rrjet (EMRAT dhe VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012135982513428
array(1) { ["section"]=> string(115) "kim-kardashian-reagon-ndaj-urdherit-te-trump-per-ndalimin-e-emigranteve-tregon-me-fakte-dhe-mbeshtet-fuqishem-67021" }