Kim Kardashian tregon format shpërthyese me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 19-08-2016 Kim Kardashian tregon format shpërthyese me bikini

Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj shpërthyese veçanërisht pas lindjes së djalit.

35 vjeçarja është fotografuar dje teksa pushonin në plazh dhe dukej mjaft në formë.

Kim së bashku më fëmijët e saj North 3 vjeç dhe Saint, 8 muajsh teksa pushonin së bashku në Punta Mita.

kim.jpg

kim4.jpg

kim2.jpg

kim3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026042938232422
array(1) { ["section"]=> string(56) "kim-kardashian-tregon-format-shperthyese-me-bikini-50231" }