Kim Kardashian vendos ta thotë: Kjo është sëmundja ime (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 01-09-2016 Kim Kardashian vendos ta thotë: Kjo është sëmundja ime (FOTO)

Kim Kardashian thotë se ka një sëmundje që e cilëson si defektin më të madh të saj.

Kimi ka vendosur kështu mos heshtë e mos ta fshehë më për publikun pasi siç pohon vetë ajo, sëmundja është e dukshme. Bëhet fjalë për një sëmundje të lëkurës që njihet si psoriasis dhe që konsiston në daljen e pullave të kuqe në lëkurë.

Ylli i showbiz pohon se në periudhën kur shfaqen ato janë lehtësisht të dukshme, sidomos në këmbën e djathtë.

kim.jpg

kim1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028930902481079
array(1) { ["section"]=> string(64) "kim-kardashian-vendos-ta-thote-kjo-eshte-semundja-ime-foto-51530" }