Kim Kardashian zhvishet nudo, e pranon publikisht: “Jam e fiksuar”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 16-09-2016 Kim Kardashian zhvishet nudo, e pranon publikisht: “Jam e fiksuar”

Ylli i reality show-t Kim Kardashian, mbrëmjen e kaluar ka publikuar një foto nudo në snapchat, fill pasi është lyer me një locion për nxirje.

Por fansat në rrjetin social e kanë kritikuar atë, se bën veprime të shëmtuara vetëm për pak vëmendje.

32-vjeçarja insiston se foton e bëri vetëm për t’i treguar publikut locionin e saj të nxirjes. Kim e pranon publikisht se është e fiksuar dhe kërkon të nxihet me çdo kusht.

“Sapo u lyeva me një locion nxirje për natën. E fiksuar pas nxirjes”- shkruan ajo në rrjetin social.

 Kjo nuk është hera e parë që Kim poston foto nudo. Vetëm muajin e kaluar bëri të njëjtin veprim, si pasojë e të cilit u fut në sherr me Chloe Moretz dhe Bette Midler, të cilat e kritikuan.

14365515_897541583709463_1815314314_n.jpg

14384159_897541587042796_1597152351_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023422956466675
array(1) { ["section"]=> string(68) "kim-kardashian-zhvishet-nudo-e-pranon-publikisht-jam-e-fiksuar-53144" }