Kina humbet durimin, nxjerr iPhone 7 dy muaj para Apple (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:21 03-08-2016 Kina humbet durimin, nxjerr iPhone 7 dy muaj para Apple (Video)

Edhe këtë herë kinezët kanë arritur të kopjojnë me përpikmëri smartfonin e Apple, iPhone 7, pa dalë ende në treg.

Bazuar në zërat që qarkullojnë në media dhe disa fotografi të bëra publike ditë më parë, një kompani kineze ka arritur të krijojë telefonin iPhone 7, para Apple. Ashtu siç pritet, iPhone 7 Plus, në këtë rast por disa mendojnë se mund të quhet Pro, do të ketë 2 kamera.

Besohet se dy kamerat në pjesën e pasme do të shërbejnë për të kapur një numër më të madh pixel-ash si në gjatësi edhe gjerësi të fotos. Për më tepër ndiqni videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18585395812988
array(1) { ["section"]=> string(66) "kina-humbet-durimin-nxjerr-iphone-7-dy-muaj-para-apple-video-48684" }