Kinematografia në zi/ Vdes në moshën 55 vjeçare aktori i njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:43 11-12-2019 Kinematografia në zi/ Vdes në moshën 55 vjeçare aktori i njohur

Aktori i njohur për fëmijë Philip McKeon ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 55 vjeçare.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur një zëdhënës i familjes.

‘McKeon vdiq në Teksas pas një sëmundjeje të gjatë’, tha zëdhënësi i familjes Jeff Ballard në një njoftim për lajmet.

Kujtojmë që aktori u bë i njohur me rolin e Tommy Hyatt, djali i personazhit titullar në shfaqjen televizive ‘Alice’, i luajtur nga Linda Lavin dhe që u transmetua nga viti 1976 deri në vitin 1985.

920x920.jpg121019-Philip-McKeon.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01948094367981
array(1) { ["section"]=> string(69) "kinematografia-ne-zi-vdes-ne-moshen-55-vjecare-aktori-i-njohur-189048" }