Kishin ngritur sistem droge, arrestohet shqiptari dhe e fejuara në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 19:36 16-10-2019 Kishin ngritur sistem droge, arrestohet shqiptari dhe e fejuara në Itali

Policia e Milanos ka arrestuar ditën e sotme një shqiptar dhe të fejuarën e tij.

Pas një hetimi të gjatë është zbuluar se 36 vjeçari dhe fejuara 41 vjeçari kishin ngritur një sistem të lartë të shpërndarjes së drogës.

Çiftit i është gjetur në banesë 35 gram kokainë dhe 1645 euro, që i kishin fituar nga shitja e fundit.

Tashmë pritet që Gjykata e Milanos të jap vendimin për dyshen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031076908111572
array(1) { ["section"]=> string(78) "kishin-ngritur-sistem-droge-arrestohet-shqiptari-dhe-e-fejuara-ne-itali-182351" }