Kishte dhimbje të tmerrshme, e pabesueshme çfarë gjetën doktorët në stomakun e adoleshentit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:27 12-11-2017 Kishte dhimbje të tmerrshme, e pabesueshme çfarë gjetën doktorët në stomakun e adoleshentit (VIDEO)

Doktorët gjetën 1 kilogram dru dhe plastikë në stomakun e një djali 16- vjeçar gjë që kohët e fundit poi  shkaktonte shumë dhimbje.

Arjun Sah, nga India kishte një varësi sekrete sepse përtypte plastikë dhe dru.

Gjithsesi doktorët e zbuluan vesin e tij të çuditshëm kur vendosën një kamera në stomakun e tij që të gjenin shkakun e dhimbjes.

Adoleshenti vuante nga Pica, një çrregullim ushqimi që shpesh i bën njerëzit të hanë rërë, pudër, gurë , bojë madje dhe baltë, shkruan Dailymail, raporton newsbomb.al.

Kirurgët e spitalit në Bathinda, very-perëndim të kryeqytetit indian New-Delhi, e operuan djalin dy herë dhe nxorrën 300 gram nga materiali.

Ai do t’i nënshtrohet dhe tre operacioneve të tjera për të nxjerrë pjesën e mbetur pasi endoskopia gjeti masën në stomakun e tij.

 

463205FC00000578-5070449-Arjun_started_eating_rubber_but_soon_he_moved_on_to_nibbling_on_-a-34_1510335906481_1.jpg

4632058C00000578-5070449-image-a-2_1510328579877_1.jpg

4632059400000578-5070449-image-a-3_1510328602708_1.jpg

4632060C00000578-5070449-image-a-4_1510328623870.jpg

4632060300000578-5070449-image-a-5_1510328637885.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen 3 trafikantët shqiptarë me 1 milion euro kokainë, e pazakontë ku e kishin fshehur drogën (VIDEO)
E pabesueshme! Foshnja 10 muajshe peshon 28 kilogram (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013257026672363
array(1) { ["section"]=> string(102) "kishte-dhimbje-te-tmerrshme-e-pabesueshme-cfare-gjeten-doktoret-ne-stomakun-e-adoleshentit-video-99286" }