Kishte lënë qiriun ndezur, merr flakë banesa në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 10:41 25-01-2021 Kishte lënë qiriun ndezur, merr flakë banesa në Fier Ilustruese

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “8 Shkurti” në Fier, ku një banesë është përfshirë nga flakët.

Bëhet me dije se në katin e parë të një pallati, në banesën e shtetasit Ll. Xh., 76 vjeç, si pasojë e një qeriu të ndezur, ka marë flakë tapeti dhe janë djegur disa orendi.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme material.

Infotmacioni paraprak:

Sot rreth orës 09:40, në lagjen “8 Shkurti” në katin e parë të një pallati, në banesën e shtetasit Ll. Xh., 76 vjeç, si pasojë e një qeriu të ndezur, ka marë flakë tapeti dhe janë djegur disa orendi. Nuk ka persona të lënduar.

Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekurs në Gjykatën e Lartë, Adriatik Llalla kërkon heqjen e sekuestrimit për pasuritë e tij
'Salillarit' i mbeten rrugët rrugëve, çahet në mes Vlorë-Orikum, vetëm një korsi e kalueshme (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012174129486084
array(1) { ["section"]=> string(58) "kishte-lene-qiriun-ndezur-merr-flake-banesa-ne-fier-236287" }