Kishte marrë leje, arratiset i dënuari nga burgu i Rrogozhinës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:59 09-10-2019 Kishte marrë leje, arratiset i dënuari nga burgu i Rrogozhinës Burgu i Rrogozhinës

Një i dënuar në burgun e Rrogozhinës është deklaruar i arratisur sot nga policia.

Sipas informacioneve paraprake, personi nuk është kthyer në qendrën e vuajtjes së dënimit në Rrogozhinë pas përfundimit të lejes të dhënë nga Drejtoria e Burgut. Leja i përfundonte në orën 11:00 të ditës së sotme, ndërsa i burgosuri (emri i të cilit nuk përmendet) nuk është paraqitur para derës së burgut të Rrogozhinës.

Ndërkohë, policia po punon për gjurmimin dhe kapjen e të dënuarit.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024835824966431
array(1) { ["section"]=> string(68) "kishte-marre-leje-arratiset-i-denuari-nga-burgu-i-rrogozhines-181403" }