Kishte miliona ndjekës, por Loredana 'zhduket' në heshtje nga Instagrami

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:15 14-09-2020 Kishte miliona ndjekës, por Loredana 'zhduket' në heshtje nga Instagrami Loredana Zefi

Kishte miliona ndjekës dhe fansa, por Loredana vendosi që të "zhduket" në heshtje nga Instagrami.

Ndoshta kjo "zhdukje" e saj nga rrjetet sociale mund të lidhet me projektet e saj të fundit si dhe albumin për të cilin ka kohë që ka nisur të punojë.

Megjithatë, një tjetër arsye që mund ta ketë shtyrë Loredanën drejt këtij vendimi, është pushimi nga rrjetet sociale për një kohë, gjë të cilën e kanë bërë shpesh edhe yjet ndërkombëtar.

Edhe pse e ka fshirë llogarinë personale, ajo është akoma aktive në llogarinë e vajzës së saj, ku ka postuar edhe foto me të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094790458679199
array(1) { ["section"]=> string(76) "kishte-miliona-ndjekes-por-loredana-zhduket-ne-heshtje-nga-instagrami-220367" }