Kishte që nga viti i kaluar që s’shkelte këmbë, sot mbërrin papritur në Vlorë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:43 30-03-2018 Kishte që nga viti i kaluar që s’shkelte këmbë, sot mbërrin papritur në Vlorë (FOTOT) Rama ne Vlore

Ishte vënë re nga të gjithë fakti që kryeministri Edi Rama nuk kishte shkelur në Vlorë, qytetin ku është zgjedhur deputet, që nga viti i kaluar.

Një gjë e tillë kishte ngjallur edhe pakënaqësi te vlonjatët të cilët me të drjetë pretendojnë që i zgjedhuri i tyre të shkojë t’i shohë nga afër e t’u japë zgjidhje problemeve të tyre.

Sot, më në fund, shefi i qeverisë ka gjetur pak kohë, dhe në këtë pasdite me diell ka mbërritur, në qytetin bregdetar, shkruan newsbomb.al.

Për vlonjatët, pas kaq kohësh mungesë, ky ishte një lajm i madh, ndaj kanë dalë ta takojnë në rrugë.

Këto janë disa foto nga vizita e kryeministrit.

 

vlore.jpg

vlore1.jpg

vlore2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « MASAKËR në Zagori, firma private shkatërron pasurinë natyrore të jugut (FOTOT- Si është katandisur)
Viti i Skënderbeut, miratohet fondi shtesë për Ministrinë e Kulturës »
Article Logic
Execution time: 0.011910915374756
array(1) { ["section"]=> string(89) "kishte-qe-nga-viti-i-kaluar-qe-s-shkelte-kembe-sot-mberrin-papritur-ne-vlore-fotot-115081" }