Kishte të gjitha simptomat e koronavirusit, autorja e librit Harry Potter shërohet me teknikën e veçantë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:19 07-04-2020 Kishte të gjitha simptomat e koronavirusit, autorja e librit Harry Potter shërohet me teknikën e veçantë (VIDEO) Joanne Rowling

Autorja e librit ‘Harry Potter’ është shëruar plotësisht nga koronavirusi edhe pse ajo nuk i kshte bërë testet për të vërtetuar prezencën e virusit, por ka pasur të gjitha simptomat e shkaktuara prej tij.

 

Joanne Rowling shpërndau një video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ndërsa ka shpjegur se ka ndjekur një teknikë frymëmarrje të rekomanduar nga një mjek, gjë që ka rezultuar pozitive në shërimin e 54 -vjeçares.

Në videon e shpërndarë, mjeku tregon sesi të marrim frymë thellë, ta mbajmë atë dhe më pas të kollitemi.

 ‘Jam plotësisht e shëruar dhe teknika më ka ndihmuar shumë, do ju rekomandoja të qëndronit në shtëpi. Për dy javë unë kam pasur të gjitha simptomat dhe tanimë jam shëruar’, shprehet Rowling.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092649459838867
array(1) { ["section"]=> string(116) "kishte-te-gjitha-simptomat-e-koronavirusit-autorja-e-librit-harry-potter-sherohet-me-tekniken-e-vecante-video-201720" }