Kishte veshur apo jo të brendshme Kejvina Kthella, mbrëmë te “Xing me Ermalin”? Velina zbulon të vërtetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 22-10-2017 Kishte veshur apo jo të brendshme Kejvina Kthella, mbrëmë te “Xing me Ermalin”? Velina zbulon të vërtetën

Mbrëmjen e djeshme në eminionin “Xing me Ermalin”, vëmendja e publikut ishte kryesisht tek velina e re, Kejvina Kthella.

Dalja e parë e Kejvinës në ekran ishte mjaft  tërheqëse. E veshur me një fustan të kuq dhe një kërcim sensual, velina fitoi vëmendjen e publikut.

Mirëpo, pas kësaj daljeje ajo mori më shumë vëmendjen e mediave, dhe dyshimet kishin të bënin, nëse kishte veshur të brendshme apo jo Kejvina.

Lidhur me këtë, velina ka reaguar nëpërmjet një statusi në Instagram, ku sqaron se mbrëmë nuk ka kërcyer pa të brendshme.

Postimi i plotë

Së pari dua të falenderoj Tv Klan , Ermal Mamaqin dhe stafin e Xing me Ermalin që më mundësuan të jem edhe unë pjesë e emisionit . Së dyti dua të hedh poshtë të gjithë aludimet sipas të cilave kam kërcyer pa mbathje . Kam parë postimet nëpër rrjete sociale për sa i përket kësaj teme . Dua të them se askush nuk duhet të arrijë në perfundime pa qenë i sigurt për çka po flet . Janë pikërisht paragjykimet e hamendesimet pa baza, që na pengojnë nga të qenit një shoqëri e civilizuar. Mendja e hapur është ajo çka i ndan njerëzit në të tillë apo jo . I jam mirënjohese Perëndisë per pamjen time, e cila është karakteristikë thelbësore në karrieren që kam nisur por dua të shtoj se jam këtu ku jam pasi nuk jam ndalur përpara asnjë sfide, kam luftuar shumë për të realizuar ëndrrat e mia. E me kohën do dalë në pah edhe kjo. Së fundmi, por jo nga rendësia, ju jam mirënjohëse dhe i falenderoj nga zemra të gjthë ata që më kaë mbështetur në çdo rrugëtim që kam marrë e vazhdojnë t’a bejnë. Familja ime  miqtë e mi, e të gjithë ju. Faleminderit

PS : Do flas me Ermalin dhe javën tjeter do vesh pantallona ushtarake

50455-640-0-59ec7cd40222c.png

kejvina.PNG

50442-640-0-59ec7cd3ef563.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070550441741943
array(1) { ["section"]=> string(107) "kishte-veshur-apo-jo-te-brendshme-kejvina-kthella-mbreme-te-xing-me-ermalin-velina-zbulon-te-verteten-96781" }