Kjo 21-vjeçare sfidon Kim Kardashian, shihni në ç’mënyrë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 16-11-2016 Kjo 21-vjeçare sfidon Kim Kardashian, shihni në ç’mënyrë (FOTOT)

21-vjeçarja nga Kuba ka sfiduar dhe të famshmen Kardashian me format e saj trupore. 

Kathy Ferreiro, vajza me origjinë nga Kuba ka të pasme bombastike por dhe një trup të rregullt dhe fytyrë të bukur.  21-vjeçarja ka treguar që nuk ka asnjë ndërhyrje në trupin e saj por ka çdo gjë natyrale. Ajo ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale. 

auto-kuba414291010991479314170.pngauto-kuba514291011011479314165.pngauto-kuba314291010981479314168.pngauto-kuba214291010951479314173.pngauto-kuba114291010911479314175.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017604112625122
array(1) { ["section"]=> string(67) "kjo-21-vjecare-sfidon-kim-kardashian-shihni-ne-c-menyre-fotot-59719" }