Kjo do të jetë mjekja e re seksi e Chelsea (Foto)

Publikuar tek: sport, më 21:26 31-08-2015 Kjo do të jetë mjekja e re seksi e Chelsea (Foto)

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesen e Eva Carneiro. Mediat britanike raportojnë se skuadra e drejtuar nga Abramovic, do të sjellë në Londër mjeken e skuadrës së Spartak Moskës, Viktoriya Gameeva.

Thashethemet janë shtuar më së shumti pasi Gammeeva postoi në instagram një foto me bluzen e Chelesa. Rusja është e apasionuar pas detit dhe praktikon shumë sërfin.

Ishte tranjeri Jose Mourinho ai që vendosi largimin e Evës nga skuadra e parë e Chelsea, ndërsa nuk dihet nëse portugezi e ka konfirmuar kandidaturën e Viktoriyas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042042970657349
array(1) { ["section"]=> string(53) "kjo-do-te-jete-mjekja-e-re-seksi-e-chelsea-foto-19626" }