Kjo është 50-vjeçarja me e ‘nxehtë’ e Instagramit (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:48 24-05-2019 Kjo është 50-vjeçarja me e ‘nxehtë’ e Instagramit (FOTOT)

Kasha Grimes nga Britania e Madhe është imazhi më i ri në instagram, ndonëse është në 57-vjeçe.

Pavarësisht moshës, britanikja është një femër shumë tërheqëse dhe ka mbi 17 mijë followers në instagram.

Ajo ka një vajzë 20 vjeçare dhe madje është e martuar. Ajo fotografohet gjithmonë e veshur me modën më të fundit dhe tregon se mosha nuk është aspak pengesë për të qenë e bukur.

Në Youtube ajo ka një kanal ku poston video për make-up apo kombinime rrobash dhe ka shumë femra që e ndjekin.

Ja që mosha nuk duhet të jetë pengesë për askënd!

60926834_467851200687584_3728775892105691136_n.png
60805762_2305147879697128_429454664690302976_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034113883972168
array(1) { ["section"]=> string(60) "kjo-eshte-50-vjecarja-me-e-nxehte-e-instagramit-fotot-165550" }