Kjo është adoleshentja që kërkon të shesë virgjërinë për 250,000 dollarë por ka vendosur dhe disa kushte

Publikuar tek: aktualitet, më 17:19 09-06-2017 Kjo është adoleshentja që kërkon të shesë virgjërinë për 250,000 dollarë por ka vendosur dhe disa kushte

Në ditët e sotme është një shtresë e caktuar e shoqërisë që vlerëson ende virgjërinë

Në ditët e sotme janë zbuluar shumë adoleshentë që janë në gjendje të shesin virgjërinë e tyre për shuma të mëdha parash, mbi çerek milion dollarë.

Vajza e cila është 19 vjeç dhe jeton në Sydney ka vendosur të shesë virgjërinë  tek një i huaj për 250,000 dollarë nëpërmjet një faqe interneti.

Adoleshentja edhe pse e paidentifikuar është e hapur për gjithçka dhe kushtet e saj janë të përcaktuara si më poshtë:

Ne duhet të shkojmë në një restorant, kështu që mund të takohemi për një darkë.

Nëse nuk dua ta bëj këtë, mund të heq dorë nga marrëveshja.

Duhet të paguash një parapagim, për të cilin mund të flasim si dhe nuk dëshiroj të filmohem.

gjgfjjfjfjf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti del nga parashikimet, prishen planet për plazh në këto ditë por zbuloni kur do rikthehet i nxehti afrikan
Helmoi 150 qytetarë, nis procedimi penal për pronarin e pastiçerisë »
Article Logic
Execution time: 0.011219024658203
array(1) { ["section"]=> string(110) "kjo-eshte-adoleshentja-qe-kerkon-te-shese-virgjerine-per-250-000-dollare-por-ka-vendosur-dhe-disa-kushte-81883" }