‘Kjo është dhoma jote, e kemi ngrohur që të shtrihesh’, Rama batuta me pronarin e kantinës: Jo jo, nuk fle gjumë unë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:12 23-01-2021 ‘Kjo është dhoma jote, e kemi ngrohur që të shtrihesh’, Rama batuta me pronarin e kantinës: Jo jo, nuk fle gjumë unë Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar një kantinë në zonën e Peshtanit të Beratit, sipërmarrje që është mbështetur dhe nga vetë qeveria.

Gjatë vizitës së tij në ambientet e kantinës Rama pa me detaje pjesën ku prodhohej vera dhe bodrumin ku ruhej, teksa e përgëzoi të zotit për idenë origjinale zellin për të punuar.

Kryeministri e cilësoi një demokrat, por nga ata demokratë që punojnë dhe nuk flenë gjumë. I zoti i hotelit kur po i tregonte Ramës dhomat e areduara me stil tepër origjinal i tregoi dhe dhomën e tij, por Rama nguroi.

Nurellari: Kjo është dhjoma jote sot e mot...

Rama: Është e bukur shumë...

Nurellari: E kemi ngrohur nëse doni të çlodheni pak...

Rama: Jo nuk fle gjumë unë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Përgjigje kryeministri është kjo? Harxhova kohën...’, Rama replika me komentuesit: Pse ç’a përgjigje prisje ti? Mos rri shumë në kafe se...
»
Article Logic
Execution time: 0.01276707649231
array(1) { ["section"]=> string(117) "kjo-eshte-dhoma-jote-e-kemi-ngrohur-qe-te-shtrihesh-rama-batuta-me-pronarin-e-kantines-jo-jo-nuk-fle-gjume-une-236112" }